Propojení...

KEY ACCOUNT MANAŽER, auto a 13. plat

Lokalita České Budějovice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Stępowska Ewa
Referenční číslo 7-13-329294

Popis pozice

Máte VŠ vzdělání, velmi dobrou angličtinu a jste rozený obchodník? Pak nám dejte o sobě vědět! Pošlete svůj životopis a využívejte celou řádků těch nejlepších firemních benefitů.

Jako KEY ACCOUNT MANAŽER pro jižní Čechy budete mít na starosti mj.:

  • akvizici nových zákazníků a udržování vynikajících vztahů se stávající klientelou
  • prodej a poradenství v oblasti technického produktu
  • tvorbu cenových nabídek
  • mapování trhu a konkurence
  • plnění stanovených obchodních cílů
  • reporting

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • AJ min. B2 pro emailový a telefonický kontakt
  • obchodní myšlení, drive a tah na branku je pro nás podstatnější, než předchozí zkušenosti
  • komunikativní, profesionální přístup a reprezentativní vystupování
  • ochota učit se a vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, ochota cestovat
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer)

Benefity

  • 13. plat dle splnění plánu firmy
  • kvartální bonusový systém až 30% mzdy
  • odměna za získání nového zákazníka
  • příspěvek na kvartální akce
  • mobil, notebook, auto i pro soukromé účely
  • možnost občasné práce z domu
  • týden dovolené navíc
  • flexi poukázky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované stravování

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | KAM | Obchodní zástupce | Produkt | Technický produkt | Account Manager