Propojení...

Architekt - Key Account Manager

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 1 minutou
Kontaktní osoba Agressová Damaris
Referenční číslo 2-40-238036

Popis pozice

Jste architekt s krátkou praxí a chcete se přesunout do role Key Account Managera?

Pro mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává fasádní zateplovací systémy, hledáme posilu do týmu na pozici

KEY ACCOUNT MANAGER.

Vaším úkolem bude:

  • vyhledávat a oslovovat architektonické a projekční kanceláře
  • jednat s architekty a projektanty a investory a představvovat jim produkty
  • budovat dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky
  • spolupracovat s technickým a obchodním oddělením
  • občasné cestování za zákazníky v rámci JZ Čech (90% zákazníků v rámci Prahy)

Požadavky

  • VŠ obor architektura
  • praxe na pozici architekta
  • praxe v obchodu není požadována
  • výborné komunikační dovednosti
  • plynulá komunikace v Aj (komunikace se zahraničními investory)
  • ŘP skupiny B

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora vzdělávání, účast na školení
  • mezinárodní firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Pozemní | Obchod | Manažer | Architekt | Reprezentant / zástupce | AutoCAD | ArchiCAD | Akvizice | Architect