Propojení...

Key Account Manager

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 minutami
Kontaktní osoba Bartoš Filip
Referenční číslo 19-13-238921

Popis pozice

Kdo jste Vy?

Jste ambiciózní, pojem "tah na branku" pro Vás není jen líbivá fráze do motivačního dopisu a obchod je Vaše řemeslo. V Key Account Managementu jste skutečný profík a moderní trh znáte lépe, než svoje boty!

Pro koho budete pracovat?

Naším klientem je přední česká společnost, zabývající dovozem a distribucí premiových značek autochemie a provozních kapalin a zároveň jeden z nejsilnějších hráčů na trhu.

Co budete dělat?

  • Vyjednávat s klíčovými klienty společnosti na Moderním Trhu
  • Když bude mít klient přání, vy s ním domluvíte co, kdy a za kolik
  • Svými názory a zkušenostmi přispějete k budování strategie společnosti
  • Čas od času se poradíte s kolegy ze Sales i z ostatních divizí
  • Lehký reporting
  • Další aktivity, spojené s profesionálním Key Account Managementem

Požadavky

Přes co nejede vlak?
  • Drive, samostatnost a odhodlání být nejlepší
  • Máte alespoň střední, ideálně vysokou
  • Jste profesionální Key Account Manager v každém ohledu
  • Vyznáte se v moderním trhu a umíte jednat s jeho představiteli
  • Prodal byste i slimákovi sůl
  • Jste mistrem prezentace a komunikace
  • Jakmile se rozjedete, už Vás nic nezastaví
  • ŘP sk. B

Benefity

Proč budete mír svou práci rádi?
  • Za dobře odvedenou práci dostanete skvěle zaplaceno
  • 13. plat
  • Luxusní služební automobil k soukromým účelům
  • Homeoffice
  • Sick-days
  • Flexibilní pracovní doba, velká míra autonomie a další.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | KAM | Obchodní manažer | Automotive | FMCG | Produkt | Přímý prodej | Technický produkt | Key Account Manager