Propojení...

KARIÉRNÍ START VE VÝROBĚ, absolventi vítáni

Lokalita Kaplice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Kovářová Hana
Referenční číslo 7-30-229800

Popis pozice

Začněte svou kariéru ve výrobní společnosti a přidejte se do našeho trainee programu! Hledáme kandidáty s maximálně 3 roky praxe!

Na této pozici se budete učit přímo u generálního ředitele závodu. Budete pro něj připravovat analýzy, účastnit se jednání, později převezmete vedení technických projektů. Pokud uspějete, po další době můžete vést vlastní tým.

Požadavky

VŠ technického směru s maximálně tříletou praxí PODMÍNKOU!
Zájem o techniku a témata spojená s řízením výroby
Znalost německého alespoň na úrovni B1
Vlastní iniciativa při řešení problémů a zájem o osobní rozvoj v mezinárodní společnosti
Cílevedomost

Benefity

Zajímavé mzdové ohodnocení
Smlouvu na dobu neurčitou
Jazykové vzdělávání
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na bydlení a mnohé další

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Absolvent | Výroba | Technologist