Propojení...

KAM pro Vysoké školy

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-13-240577

Popis pozice

Jste pokrokový člověk a obchodník?
Myslíte si, že je na čase, abych se na vysokých školách učilo jinak, než ze skript? Nejlépe ještě psaných na psacím stroji!
Věříte, že interaktivní učebnice a knihy dokáží více než hodiny sezení na přednášce o 200 lidech? Jestli ano, tak mě neváhejte kontaktovat. Mám práci přímo pro Vás!

Hledám obchodníka/ci, specializující se na:

  • Kontaktování top univerzit v Evropě a na světě
  • Prezentace produktu interaktivních knih a studijních materiálů
  • Nabídky licencí k systému a dlouhodobé vydávání non-fiction literatury
  • Dlouhodobé budování vztahů s univerzitami a vysokoškolskými institucemi
  • Práce s technicky a softwarově velice zajímavým produktem

Požadavky

  • zkušenosti v obchodě a orientace v akademickém prostředí, či obchodě pro státní sektor
  • zkušenosti v jednání ze zákazníky z akademické půdy velkou výhodou
  • kompetence komunikace v angličtině (pro obchodní jednání, vyjednávání podmínek spolupráce)
  • otevřený k tomuto „nestandardnímu“ podaní knihy (interaktivní knihy)

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • notebook, iPad a iPhone
  • možnost home-office

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

| Sales representative