Propojení...

Junior Web Developer

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Stellner Karel
Referenční číslo 2-10-232589

Popis pozice

Hledáte zajímavou práci?

Nechcete moc komunikovat anglicky?

Úspěšná česká firma, dodavatel komplexních řešení na míru, hledá na projekt vývoje rozsáhlého informačního systému pro podporu IT procesů (incident a problem management, projektové/programové řízení, testování, apod):

Junior Web Developera

Očekávaná náplň práce:

  • vývoj uživatelského rozhraní a jeho přizpůsobení požadavkům a procesům klienta
  • vývoj nových komponent a konektorů pro integraci s okolními systémy
  • práce v HTML5, Javascriptu, CSS, XML, JSON, jQuery
  • spolupráce s vývojáři back end systému, s grafikem při návrhu uživatelského rozhraní
  • podpora klienta (analýza a řešení nahlášených problémů pro nasazené systémy)

Požadavky

  • Ideálně technické vzdělání
  • Základní znalost angličtiny pro čtení technické dokumentace
  • Zkušenost na pozici min. 1 rok (vývoj interaktivních webových informačních systémů za použití technologií HTML5, JavaScript, jQuery, XML, CSS, JSON, ...)

Benefity

  • stravenky
  • mobilní telefon i pro soukromé účely (SIM karta s neomezeným voláním)
  • pojištění - penzijní/životní
  • práce na dlouhodobých projektech
  • profesní rozvoj a možnost růstu v rámci firmy
  • odborné vzdělávání, mezinárodně uznávané certifikace
  • pružná pracovní doba a možnost občasné práce z domova

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | HTML | CSS | XML | Web developer