Propojení...

Junior účetní

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Schlögl Jiří
Referenční číslo 19-11-247297

Popis pozice

Hledáte zajímavou pozici v účetnictví ve stabilní firmě- Máte už alespoň 2 roky zkušeností a cítíte, že je nejvyšší čas na změnu-

Máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Mezinárodní developerská společnost sídlící na Praze 4 hledá vhodného kandidáta na pozici ÚČETNÍ.

Vašim úkolem bude:

  • Účtování a evidence přijatých a vydaných faktur a bankovních výpisů
  • Příprava platebních příkazů
  • Odesílání upomínek a komunikace s klienty
  • Dohadné položky / časové rozlišení
  • Spolupráce při účetní závěrce
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu
  • Ostatní účetní a administrativní práce dle potřeby

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti minimálně 1 rok na pozici účetní/asistenta účetní
  • Alespoň teoretická znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
  • Základní orientace v daňové soustavě ČR
  • Práce s MS Excel na velmi dobré úrovni
  • Komunikativní znalost AJ

Benefity

  • Roční bonusy
  • Lekce anglického jazyka
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned dle dohody

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Absolvent | Junior | Bookkeeper, accountant