Propojení...

Junior Project Manager #retail

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 55 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Schlögl Jiří
Referenční číslo 19-11-245849

Popis pozice

Láká Vás svět řízení business procesů ve významené retailovém řetezci? Prošel jste si zkušeností z businessu, procesního auditu či finanční kontroly?

V nabízené roli na Vás čeká:

  • řízení klíčových projektů se zaměřením na důležité firemní procesy za účelem zavedení nových procesů do praxe nebo za účelem zefektivnění stávajících procesů nebo snížení nákladů.
  • ověřování nastavení jednotlivých firemních procesů
  • jednání s vlastníky jednotlivých procesů za účelem identifikace příležitostí pro jejich zlepšení
  • identifikace procesu k revizi
  • příprava “business case”
  • koordinace aktivit a časového plánu

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost z projektového vedení se zaměřením na finanční procesy a kontroly, příp. z procesního/finančního auditu.
  • Zkušenost ze sektoru Maloobchodu a znalost základních procesů.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Uživatelská znalost Microsoft Office
  • Efektivní komunikace s interními i externími partnery.
  • Iniciativní a nezávislá osobnost s proaktivním přístupem.
  • Analytické myšlení a orientace na detail.

Benefity

Adekvátní finanční ohodnocení,
Možnosti kariérního rozvoje,
Příspěvek na penzijní připojištění
Roční, rekondiční a stabilizační bonusy
Příjemné pracovní prostředí otevřené iniciativě a kreativitě
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Kupony na slevu pro rodinný nákup v našich prodejnách
Stravenky nebo možnost stravování v jídelnách
Cenově zvýhodněné mobilní a datové tarify u společnosti Telefónica O2, a to i pro rodinu
Zvýhodněné produkty od finanční společnosti Allianz a Komerční banky
Rekondiční volno
Nadstandardní pitný režim
Odměnu při odchodu do důchodu
Odměna u příležitostí pracovního výročí
Úhrada vstupní lékařské prohlíky
Firemní časopis
Společné zábavné a kulturní akce s možností setkání s kolegy z jiných provozoven a oddělení
Možnost home office

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Obchod a marketing | Analýzy | Obchod | Analytika | Analytik | Obchodní referent | Business | Obchodní analýzy | FMCG | Retail | Project Manager