Junior programátor C#, C++ - mezinárodní projekty/Absolventi vítáni!!!

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Stellner Karel
Referenční číslo 2-10-237501

Popis pozice

Konečně zajímavá práce i pro absolventy!!!

Nebaví Vás stereotyp a hledáte výzvu? Cestujete rád? Chcete se podívat služebně do Japonska???

Je pro Vás atraktivní pracovat v rodinné mezinárodní firmě s klienty po celém světě?

Pak pro Vás máme tuto unikátní příležitost:

Japonská společnost, která působí globálně a která dodává SW do průmyslových strojů, hledá vhodného uchazeče na pozici:

Junior programátor C#, C++

Co budete mít jako Junior programátor na starosti?

  • vývoj aplikací od fáze specifikace až po nasazení a zprovoznění u zákazníka
  • vývoj aplikací pro průmyslové stroje pro automatickou optickou inspekci
  • spolupráce s aplikačním inženýrem na instalacích SW
  • možnost přímého kontaktu se zákazníky (v případě zájmu)
  • komunikace s Japonskými kolegy

Požadavky

Požadavky:
  • alespoň 1-2 roky zkušeností s vývojem v C#, .NET (možnost i pro absolventy se zájmem o skutečnou práci)
  • zkušenosti s vývojem v C++ jsou velkou výhodou (ne nutností)
  • všeobecný přehled v oblasti softwarového vývoje pro průmysl je výhodou
  • znalosti v oblasti průmyslových aplikací, zpracování obrazu jsou vítány
  • schopnost samostatné práce
  • schopnost a ochota rychle se učit
  • zkušenosti s verzovacími nástroji (SVN)
  • AJ alespoň na střední úrovni
  • ochota občasně cestovat na krátké služební cesty po Evropě a do Japonska
  • ŘP sk. B

Benefity

  • otevřená firemní kultura - možnost výběru zaměření
  • zajímavé zaměření firmy - robotické prvky
  • rodinná firma
  • komplexní zodpovědnost od specifikace po realizaci
  • mezinárodní komunikace, možnost služebních cest do Japonska
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost učit se od zkušených vývojářů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Analytik | Konzultant | C# | C/C++ | MS SQL Server | .NET | Programmer