Propojení...

Administrativní podpora - správa dokumentů

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 21 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Kasalová Veronika
Referenční číslo 19-12-246984

Popis pozice

Rádi se probíráte papíry a máte smysl pro pořádek? Pokud si rozumíte s počítačem a mluvíte dobře anglicky, mezinárodní developerská společnost hledá právě Vás!

Náplň práce:

  • Vyhledávání dokumentů dostupných on-line v interním serveru a jejich následné nahrávání do nového systému DMS
  • Kompletování chybějící dokumentace a nahrávání do systému
  • Správa archivu
  • Sběr dokumentace pro stávající klienty
  • Komunikace s klienty

Lokalita: Praha 1
Nástup: IHNED
Smlouva: na dobu neurčitou

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • Znalost AJ na velmi dobré úrovni
  • Zaměření na detail, smysl pro pořádek

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost jazykového vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Data entry | Back office | Administration