Propojení...

| JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ | 28 - 34 tis Kč + bonusy| Praha 1

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 34 000 Kč
Zveřejněno před 13 dny
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-11-312462

Popis pozice

Pro naše interní finanční oddělení hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ. Nástup možný ihned!
Požadujeme pouze základní znalost AJ - pouze písemná znalost stačí.

Co budete mít na starost:

  • Faktury vystavené
  • Měsíční vyúčtování a cestovní výdaje
  • Účtování a kontrola srážek - stravenky
  • Dohadné položky
  • Pravidelné rekonciliace svěřených účtů

Požadavky

Požadujeme:
  • minimálně 2 roky zkušeností
  • uživatelskou znalost MS Office
  • výhodou znalost Navision 16
  • schopnost základní komunikace AJ písemnou formou

Benefity

  • 13. plat vyplácení kvartálně
  • Stravenky ve výši 80 Kč/den
  • Cafeterie ve výši až 14 400 Kč/rok
  • Multisport karta
  • Jazykové kurzy hrazené firmou
  • Pohodový tým
  • Kanceláře v Palladiu s velmi dobrou dostupností

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Junior | Navision | Finance accountant