"JUNIOR" FAKTURANT/KA S AJ A NJ v advokátní kanceláři, Praha 1

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 27 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-237869

Popis pozice

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Rádi pracujete s čísly a v tabulkách se neztratíte?

Umíte si svou práci efektivně naplánovat a rozvrhnout?

Upřednostnili byste menší a stabilní tým advokátní kanceláře před hlučným "open- spacem"?

Náplň práce:

  • denní komunikace s advokáty
  • komunikace v AJ a částečně v NJ
  • příprava podkladů pro účetní
  • archivace
  • komunikace s dodavateli
  • denní práce v MS Excel- nic složitého, ani žádné kontingenční tabulky:)
  • tvorba informačních dopisů

Lokalita: Praha 1
Nástup: IHNED

Požadavky

  • AJ + NJ komunikativní (více psaná forma)
  • min. SŠ vzdělání
  • MS Office (formátování textu, základní funkce)
  • pečlivost, schopnost práce s čísly

Benefity

  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • flexipassy
  • sick days
  • 50% úhrady jazykových kurzů
  • moderní zázemí v centru Prahy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Finance a bankovnictví | Administrativa | Účetnictví | Asistent / asistentka | Data entry | Back office | Týmová | Administration