Junior accountant

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-7-386629
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás účetnictví a máte v tomto směru již nějakou zkušenost?

Máte analytické schopnosti?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Junior accountant"

Vaše hlavní náplň práce:

  • Účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny a jednoduchých interních dokladů
  • Příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
  • Kontakt s jinými odděleními pro vyžádání potřebné dokumentace
  • Kontrola a odsouhlasení pohledávek a závazků
  • Zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových operací
  • Příprava podkladů pro interní reporting

Lokalita: Praha 8

Požadavky
  • Zkušenost s účetnictvím
  • Analytické schopnosti
  • Samostatnost
Benefity
  • Multisport karta
  • Benefitní program T - mobile
  • Jazykové kurzy
  • Společenské akce
  • a další