Propojení...

JEDNODUCHÁ ADMINISTRATIVA V COCA-COLE

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-243690

Popis pozice

Hledáš si flexibilní administrativní brigádu? Můžeš nastoupit ihned a docházet 1 - 2 dny v týdnu dle domluvy? Tak nám pošli své CVčko ještě dnes!

Na starosti budeš mít pomocné administrativní práce jako skenování, kopírování, zakládání dokumentů aj.

Nástup: Co nejdříve
Pracovní doba: 1 - 2 dny v týdnu vždy dle domluvy s nadřízeným
Mzda: 100 Kč/hod
Lokalita: Praha 9

Požadavky

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce - především písemná forma
  • Možnost docházet 1 - 2 dny v týdnu dle domluvy
  • Zkušenost s využíváním programů MS Office
  • Spolehlivost a pečlivost

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • Tolik nápojů, které Coca Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
  • Zaškolení na veškeré procesy a interní systém
  • Skvělý tým mladých lidí, kteří Ti dodají energii a dobrou náladu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=brigady-docasna-prideleni

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Data entry | Back office | Junior | Administration