Propojení...

JavaScript Developer

Lokalita Okres Olomouc
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-10-238225

Popis pozice

Hledám vývojáře, nikoliv kodéry a nadšence do nových technologií.

Co by vás na této pozici čekalo:

  • vývoj frontend webových aplikací založených na JavaScriptu
  • příležitostný vývoj backend aplikací založených na JVM (Java Virtual Machine)

Požadavky

  • dobrá znalost Javascript, a znalostí TypeScript výhodou
  • HTML (ideálně HTML5), CSS
  • znalost principů reaktivního programování
  • znalost Java EE bude výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Benefity

  • stabilní zahraniční společnost
  • moderní budová, vybavení a především technologie
  • placené přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na ŽP/PP
  • stravenky
  • program Cafeteria
  • jídelna v místě výkonu práce
  • časté firemní akce a jazyková+produktová školení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Javascript | Programmer