Propojení...

JAVA Vývojář

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-10-247278

Popis pozice

Je JAVA tvoje doména?
Znáš REST a JSON?
Sítě a protokoly ti nejsou cizí?

Do dlouhodobého projektu vývoje aplikace typu Hyperscale Datacentre System hledám zkušené Java developery, které by zajímali projekty v této oblasti a oblasti virtualizace, SDN/NFV a telekomunikací. Připravte se na příjemný mezinárodní vývojový tým a denní komunikaci v angličtině.

Požadavky

  • dobrá znalost programování v J2EE
  • znalost REST, Jenkins, Eclipse, JSON
  • orientace technologiích RabbitMQ, Sparklog, etcd, nginx; Jersey, Grizzly, TestNG, Mockit velkou výhodou
  • znalost síťování a práce s routovacími protokoly (TCP/IP, VLAN, vxVLAN, IPMI )
  • LINUX

výhodou je:
  • znalost GIT
  • znalost skriptovacího jazyka (Perl, Python, Bash, Shell)
  • zkušenost s virtualizací
  • znalost síťových funkcí
  • aktivní angličtina

Benefity

  • roční odměny
  • home office
  • pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | J2EE | Java | Vývoj | Sítě | SQL | SW | Unix / Linux | Programmer