Propojení...

JAVA DEVELOPER - vhodné pro absolventy

Lokalita Ostrava
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-10-241038

Popis pozice

Bavila Vás na škole Java? Chcete se nadále zdokonalovat? Rádi byste působili ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží a nabízí nespočet výhod?

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici "JAVA DEVELOPER"

Vaši náplní práce bude:

  • spolupráce na designu a analýze informačních systémů
  • vývoj v Java v souladu s projektovými a technologickými standardy
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • znalost Java FX, Java EE
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost UML a XML
  • znalost testovacích postupů
  • výhodou: znalost databází Oracle, PL/SQL

Benefity

  • stravenky
  • příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • příležitostný home office
  • zajímavé platové ohodnocení
  • sick days
  • mobil
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvky na kulturní a sportovní aktivity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Programátor / vývojář | Java | Programmer