JAVA developer pro dopravní centrum

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-10-251786
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš se do práce dostat rychleji? Netrpět v přecpané šalině při 3 červené za sebou? Je tu šance, ale musíš tomu trochu pomoci!

  • Produktem je software pro inteligentní křižovatky a vyvíjet budeš v Java a umíš-li C++, nebo se ho chceš naučit, tak určitě dostaneš prostor.
  • Zapojíš se do projektu vývoje MONITOROVACÍHO SYSTÉMŮ, pro zefektivnění dopravy.
  • V tomto vývojovém centru mezinárodní společnosti budeš mít rychlou odezvu na produkt, který vyvíjíš. (HW a zařízení jsou tzv. po ruce.)
  • Vývoj probíhá v SCRUM a určitě budeš mít hodně příležitostí hovořit anglicky, s testery a kolegy v Německu a Rakousku atd.
  • Budeš pracovat na dlouhodobých projektech, takže tě nemusí děsit šibeniční deadliny.
Požadavky

Do týmu zapadneš, když budeš:

  • Umět vyvíjet v Java (J2SE)
  • Ovládat GIT a základní webové technologie (HTML, CSS, atd.) a WebServices (REST, SOAP)
  • Chtít občas cestovat a učit se od zkušených kolegů ze zahraničí
  • Přistupovat ke své práci podle SOLID a TDD
  • Komunikuješ v angličtině
  • Chtít pracovat 5 minut od nádraží.
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity
  • Pružná pracovní doba, sick-days
  • Stabilitu velké nadnárodní korporace s duchem výzkumného centra