Java Developer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-365156
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme zlatým partnerem firmy Microsoft. Používáme nejnovější technologie.

Upravujeme moduly různých systémů, jeden z nejvíce používaných je u nás například OpenText, který upravujeme klientům na míru.

Pojď k nám vyvíjet různé moduly, podílet se na integracích a optimalizací kódu.

Součástí práce je také analýza zákaznických požadavků, návrh budoucího řešení a UNIT testování.

Požadavky

Znalost programovacího jazyka Java nebo JavaSkript

Analytické a komunikační schopnosti, technický rozhled

Aktivní znalost angličtiny na úrovni minimálně B1

Ochotu učit se a posouvat své znalosti a dovednosti

Benefity
  • 4 týdny dovolené + den za každý odpracovaný rok navíc
  • Klouzavá pracovní doba (kanceláře jsou přístupné 24/7)
  • Spolupráce s mezinárodními týmy
  • Možnost cestování po Evropě
  • Ovocné pondělky
  • Teambuildingy
  • Relax room (volant, xbox, boxovací pytel...)
  • Možnost práce na IČO i HPP