Propojení...

Java Architect

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 100 000 - 130 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-244708

Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici Java Architekta ? Chtěl byste se v tomto směru dále rozvíjet a podílet se na projektech s mezinárodním přesahem?

Tak čtěte dále !

Náplň práce:

  • Spolupráce na vývoji 3vrstvých aplikací
  • Tvorba funkčního designu
  • Návrh řešení
  • Vedení týmu a delegování úkolů

Požadavky

  • Znalost Javy
  • Znalost Framework Spring a Hibernat
  • Java Enterprise Architecture a Jenkins
  • Ochota cestovat
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni

  • Dovolená - čtyři (4) týdny řádné dovolené + jeden (1) týden tzv. osobního volna (volno s plnou náhradou mzdy, na kterou má zaměstnanec právo ve chvíli, kdy spotřebuje řádnou dovolenou)
  • Stravenky - 85 Kč/den (Accenture přispívá 55 %)
  • Systém volitelných zaměstnaneckých výhod - myCafeteria – body v hodnotě 1000 Kč/měsíc (po uplynutí prvních tří (3) měsíců, po dvou (2) letech body v hodnotě 1100 Kč/měsíc)
  • Příspěvěk na penzijní/životní připojištění - 850 Kč/měsíc (po uplynutí prvních tří (3) měsíců)
  • Sick Days (mimořádné volno určené pro pokrytí krátkodobých zdravotních obtíží bez potřeby návštěvy lékaře)
  • Referral Bonus
  • Dárek k výročí ve společnosti
  • Školení
  • Language Academy
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Teambuildingy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Architekt | Java | SW architect