Propojení...

JUNIOR IT ADMINISTRATOR| bez zkušeností

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-10-308149

Popis pozice

Do naší party, interního IT oddělení, hledáme juniorního IT Administratora. Ideálně člověka, který je ochotný se učit, upřednostňujeme CHUŤ DO PRÁCE nad zkušenostmi.
#bez_zkušeností

Pokud máš rád/a různorodou práci v pohodovém kolektivu, nechceš být svázán/a korporátními procesy a chtěl/a bys pracovat v kancelářích obchodního centra Palladium, tohle je skvělá příležitost.
#dobrý_kolektiv #Praha1

Tvojí náplní bude jak správa serverové infrastruktury, tak i hardware stránky (notebooky, mobily, apod.), udržovat vše v chodu a "up to date". Budeš se zkrátka podílet na tom, aby tu vše fungovalo.
#infrastruktura #hardware

Požadavky

Co se bude hodit (ale není to podmínkou) je znalost:
  • virtualizace: používáme VMware,
  • WSUS,
  • Sharepoint či exchange serveru,
  • Active Directory,
  • Windows servers administrace.
Co bys ale měl/a mít, je komunikativní angličtina.

Není žádný hard skill, který bychom tě nemohli naučit, takže nevadí, že výše uvedené termíny dokonale neznáš. :)
U nás na IT panuje opravdu uvolněná atmosféra, hraje nám tu Spotify, proto by ti tato pracovní kultura neměla vadit, naopak! Někdy se domluvíme a jdeme spolu běhat, na výšlap nebo do posilky, pokud jsi sportovec/sportovkyně, tím lépe. :)

Benefity

  • Týden dovolené navíc
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech u firmy

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Specialista | Administrátor / správce | Windows | Active Directory | IS Support