Propojení...

IT support and analyst

Lokalita Jablonec nad Nisou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 60 000 Kč
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Veselá Renáta
Referenční číslo 11-10-308108

Popis pozice

Jsi blázen do IT, SW a HW? Ovládáš Windows 10 a MS Office na pokročilé úrovni? Poradíš si se zapojením síťových zásuvek, zabudováním serverů do racku či s instalací kamer?

Ať už máš praxi anebo jsi zapálený absolvent, pošli svůj životopis a pojď rozjet svoji kariéru na pozici IT SUPPORT & ANALYST:

Co tě čeká?

  • podpora koncových uživatelů
  • správa skladového systému
  • správa kamerového a zabezpečovacího systému
  • správa ERP systému
  • evidence uživatelů a IT prostředků (NTB, telefony)
  • příprava a instalace OS Windows 10
  • budování síťové infrastruktury
  • drobné montážní práce

Požadavky

  • min. SŠ technického směru
  • komunikativní AJ
  • znalost Windows 10 a MS Office na úrovni správce
  • orientace v Active Directory, Windows Server, TCP/IP, MS SQL Server, Cisco Switches
  • všeobecný přehled o IT, znalost HW a SW
  • manuální zručnost

Benefity

Nabízíme:
  • 13. a 14. plat
  • věrnostní bonus
  • 5 dní dovolené navíc
  • stravenky
  • mobilní telefon
  • pružnou pracovní dobu
  • plat dle zkušeností, dohodou
  • možnost jazykových kurzů

IT a telekomunikace | Konzultace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Analytik | Klíčový uživatel | Podpora | Databáze | ERP | HW | IT | SW | Windows | IT Analyst