Propojení...

IT správce a podpora

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Rymařová Pavla
Referenční číslo 2-10-322413

Popis pozice

Hledáme správce a podporu do našeho týmu. Budeš mít na starost správu počítačové stanice i servery, proto by jsi měl mít zkušenosti s jejich správou.
Práce obnáší podporu uživatelů, pomoc při správě sítí a infrastruktury, instalaci, servis a údržbu různých SW a HW.
Mimojiné budeš nastavovat uživatelům práva v Active Directory.

Požadavky

  • zkušenost s Windows servery
  • Active Directory
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikativnost, pečlivost
  • řidičský průkaz B
  • český nebo slovenský jazyk

Benefity

  • mobilní telefon, notebook
  • možnost Home Office
  • možnost účasti na mezinárodních IT projektech
  • moderní IT prostředí s pokrokovými technologiemi
  • 5 týdnů dovolené
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Specialista | Podpora | Administrátor / správce | VMware | Active Directory | Windows | IT Consultant