Propojení...

IT SPECIALISTA PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Lokalita Zlín
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Kunčar Jakub
Referenční číslo 10-10-245162

Popis pozice

SELECT kandidáti, kandidát_CV
FROM databáze_CV
Where sql IS NOT NULL AND erp IS NOT NULL

Náplní Vaší práce bude:

  • Provádění změn v ERP systému
  • Implementace nových funkcí
  • Tvorba reportů v SQL
  • Aktualizace a optimalizace ERP systému
  • Správa veškerých accountů
  • Zálohování dat

Vtip na konec: A SQL query walks into a bar and sees two tables. He walks up to them and says "Can I join you?"

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na informační technologie
  • Zkušenosti z pozice IT konzultanta/specialisty/administrátora ve výrobní společnosti
  • Výborná znalost databázové technologie SQL
  • Zkušenosti s implementací funkcí do do stávajícího systému
  • Win server 2003,2008,2012
  • Komunikace v AJ výhodou

Benefity

  • Motivační platové ohodnocení
  • Vzdělávací kurzy
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zázemí stabilní společnosti

Společnost nabízí opravdovou příležitost, adekvátní platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody s propracovaným systémem benefitů, možnost kariérního i profesního růstu v rámci prostředí společnosti.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Administrátor / správce | Specialista | Programátor / vývojář | MySQL | MS SQL Server | SQL | Databáze | CRM | ERP | Reporting | Produkt | SW | Vývoj | ERP Specialist