Propojení...

IT SPECIALISTA | IMPLEMENTAČNÍ INŽENÝR

Lokalita Pelhřimov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Gebrtová Kamila
Referenční číslo 6-10-240512

Popis pozice

bool sendCv = (workExperience>0 & preferredLocation="Vysocina")?yes:no;

Je ti to alespoň trochu povědomé? Continue >> Hledáme šikovného IT absolventa s praxí při škole nebo juniora se zkušenostmi z prvního zaměstnání. Na této pozici budeš součástí našeho IT týmu. Jestli si hledáš práci na Pelhřimovsku / Humpolecku, pošli nám svoje CV!

Co bude tvým úkolem:

  • podpora uživatelů se zaměřením na používané SW
  • navrhování .NET SW aplikací, SQL
  • práce s ekonomickými systémy a dalšími podpůrnými SW pro výrobu
  • podpora při implementaci nového ERP systému

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické - IT)
  • praxe v oboru IT min. 1 rok nebo absolvent s praxí při škole
  • znalosti: programování .NET aplikací (C# výhodou), SQL databáze, MS Office!
  • praktická dovednost navrhovat jednoduché aplikace s propojením na SQL tabulky
  • znalost Navision výhodou
  • analytické uvažování, komunikativnost, schopnost pracovat v rámci týmu
  • AJ výhodou, nikoliv podmínkou

Benefity

  • notebook
  • mobilní telefon
  • příspěvek na stravování / stravenky
  • odborná školení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Programátor / vývojář | Specialista | Navision | SW | Microsoft | Exchange | C# | PL/SQL | Application SW administrator