IT SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-16-402244
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného IT specialistu, který se rád pohybuje ve světě technologií a má vášeň pro řešení IT problémů. Jako IT specialista budete zodpovědní za správu a podporu IT infrastruktury, zajištění bezproblémového chodu sítě a zařízení a řešení uživatelských dotazů.

jaká bude Vaše náplň práce:

  • Správa počítačů, tiskáren a přenosných terminálů
  • Konfigurace síťových komponentů
  • Instalace operačních systémů/ aplikací
  • Konfigurace online terminálů pro SAP
  • Technická podpora a školení uživatelů Windows/ Microsoft Office
  • Vedení evidence ICT materiálu
  • Správa aplikací koncernové strategie IT security
  • Podpora CRM systému, ve spolupráci s externími dodavateli
  • Spolupráce na vývoji aplikací pro řízení výroby a podpory podnikových procesů
Požadavky
  • SŠ/ VŠ vzdělání v oboru se zaměřením na IT
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenosti s IT problematikou střední firmy výhodou
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Bonusový systém
  • Výuku jazyků v průběhu pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu odpovídající aktuálním cenám PHM
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie na volnočasové aktivity
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu a příbuzné