IT Specialista

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-15-389227
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti IT podpory a hledáte nové a zajímavé příležitosti? Co takhle mladá výrobní firma? Nová firma, nový tým, nové zkušenosti!

IT specialista bude mít na starosti

  • Zajišťování správy sítě, funkčního hardwaru a softwaru podle požadavků vedení společnosti a v souladu s IT politikou s cílem funkčního zajištění a potřebného propojení počítačové sítě
  • Provádění technické správy a údržby počítačových systémů
  • Provádění poradenství a podpory uživatelům počítačové techniky
  • Provádění činnosti potřebné pro zajištění IT bezpečnosti a ochrany dat
  • Zajišťování služeb uživatelům ve formě zřizování účtů, elektronické počty, přístupů na servery, do Intranetu
  • Antivirové ochrany, zálohování dat na serverech apod.
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání