IT SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-15-381349
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi nadšenec do IT? Máš zkušenosti jako Systémový administrátor a ovládáš nějaký programovací jazyk, ideálně SQL? Nabízíme šanci stát se IT SPECIALISTOU ve výrobní strojírenské společnosti!

Co Tě čeká:

  • správa serverových systémů
  • podpora koncovým uživatelům
  • tvorba reportů v systému BNS
  • administrace firemního informačního ERP systému IFS
  • tvorba tiskových reportů pro systémy IFS a RON software
  • údržba a administrace databází pro firemní informační systémy
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání IT zaměření.
  • alespoň 3letá praxe s podnikovým informačním systémem
  • znalost jakéhokoliv programovacího jazyku, ideálně SQL
  • znalost vytváření reportů v Business Reporteru IFS velkou výhodou
  • znalost práce s nástrojem IFS Report designer
  • zkušenost s programováním maker v MS Office
  • praktická zkušenost s databázemi Oracle a MS SQL
  • základní znalost programování v Delphi
  • praktická zkušenost s implementací IFS RON, BNS výhodou
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, internet)
  • znalost programování webových aplikací (PHP, SQL) výhodou
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvěk na penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • HO možný po domluvě