Propojení...

IT/Business Analytik - Finanční oblast

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před méně než minutou
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-244665

Popis pozice

Máte zájem být součástí globální společnosti, která patří ve své oblasti k absolutní špičce? Bavilo by Vás implementovat nové řešení v oblasti bankovnictví nebo pojišťovnictví? Chcete být u návrhu mobilních aplikací, datových skladů, interních systémů atd..

Tak čtěte dále !

Pracovní náplň:

  • Analýza business požadavků a jejich transformace na funkčnost
  • Spolupráce s testery, vývojáři a dalšími členy týmu
  • Tvorba potřebné dokumentace a testování funkčnosti
  • Kontrola stavu projektu a následný reporting

Požadavky

  • Zkušenost z obdobné pozice ve Finanční oblasti
  • Analytické myšlení, komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost Angličtiny na komunikační úrovni
  • Znalost SQL a UML výhodou

Benefity

  • 4+1 týden dovolené
  • Stravenky, Flexipasy, Relaxpasy
  • Penzijní připojištění
  • Bonusy na projektu
  • Školení
  • Teambuildingy, atd,....

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | IT | IT Analyst