Propojení...

IT PODPORA, part time, 140 Kč/hod.

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 140 Kč/hod.
Zveřejněno před 14 hodinami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-243722

Popis pozice

Studujete IT a hledáte první zkušenost? Pro našeho klienta, mezinárodní telekomunikační společnost, hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici IT SUPPORT

Náplň práce:

  • řešení technických problémů a požadavků interních zaměstnanců (poskytování 1. úrovně IT podpory)
  • administrace požadavků v systému

Spolupráce: na dobu určitou (pokud bude spokojenost klienta, možnost přechodu do kmenového stavu)
Úvazek: minimálně 20 hodin/týdně
Lokalita: Praha 4

Mzda: 140 Kč/hod.

Požadavky

  • SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • základní orientace v oblasti IT
  • znalosti IT techniky a MS Windows nutné
  • časová flexibilita během týdne
  • znalost MS Office (zejména Excel)
  • administrativní praxe výhodou (praxe v IT vítána)
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • pečlivost a důslednost

Benefity

  • mezinárodní prostředí
  • praxe do budoucna

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

IT a telekomunikace | Ostatní | Podpora | Help Desk Technician