Propojení...

IT SPECIALISTA, výrobní společnost

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-10-232564

Popis pozice

Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba najít šikovného MANAŽERA IT se znalostmi v oblasti serverů a databází.

Náplň:

  • Implementace a podpora ERP a výrobních systémů
  • Úpravy a konfigurace IS
  • Analýzy požadavků uživatelů
  • Formulace zadání pro dodavatele
  • Support uživatelů IS
  • Řešení a prevence chybových stavů
  • Průběžná správa infrastruktury – sítě, servery apod..
  • Řešení všech problémů spojených s IT v rámci společnosti

Požadavky

  • Vzdělání IT zaměření
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Zkušenost s implementací ERP systémů
  • Zkušenosti v oblasti serverů a databází
  • Znalost MS Windows Server, MS SQL Server, Active Directory, TCP/IP, DNS, DHCP
  • Angličtina minimálně mírně pokročilá
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Časová flexibilita a ochota rozvíjet dále oddělení IT

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Penzijní připojištění - max 1000Kč
  • Jazykové kurzy
  • Možnost postoupit v platové třídě výměnou za zkrácení dovolené

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Konzultace | Správa systému a hw | Telekomunikace | Specialista | Podpora | Konzultant | Administrátor / správce | Active Directory | Databáze | ERP | Windows | IT Consultant