Propojení...

IT HELPDESK s AJ, 33 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 33 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-243728

Popis pozice

Jste komunikativní a máte IT backgroud? Rádi byste nestartovali kariéru v IT? Hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici IT HELP DESK

Náplň práce:

  • řešení technických problémů a požadavků interních zaměstnanců v novém solutions centru (poskytování 1. úrovně IT podpory)
  • administrace požadavků v systému
  • příprava počítačů a instalace SW
  • výměna starých počítačů

Spolupráce: na dobu určitou (6 měsíců, pokud bude spokojenost klienta, možnost prodloužení či přechodu do kmenového stavu)
Úvazek: 40 hodin/týdně
Lokalita: Praha 4 (Chodov)

Mzda: 33 000 Kč/měs.

Požadavky

  • SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • základní orientace v oblasti IT
  • znalosti IT techniky a MS Windows nutné
  • znalost MS Office
  • administrativní praxe výhodou (praxe v IT vítána)
  • znalost anglického jazyka nutností (komunikace s cizinci)
  • komunikativnost a zákaznícký přístup

Benefity

  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • po zkušební době možnost příspěvku na penzijní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

IT a telekomunikace | Ostatní | Podpora | Help Desk Technician