Propojení...

IT CONSULTANT

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 37 000 - 40 000 Kč
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Rymařová Pavla
Referenční číslo 2-10-322418

Popis pozice

Mezinárodní společnost hledá nového člověka, který se nebojí komunikovat.
Měl bys mít ekonomický a IT rozhled, protože budeš businessu radit, jak lépe využívat IT technologie.

Nemusíš mít přímo IT vzdělání, nebudeš programovat, ale budeš dělat prostředníka (konzultovat a dohlížet) mezi oddělením pro business a IT, proto by jsi měl oběma odvětvím trochu rozumět.

Měl bys mít alespoň 2 roky zkušenosíi s IT a businessem.

Požadavky

  • zkušenosti s IT
  • zkušenosti s business komunikací
  • kritického uvažování
  • komunikativní osobnost
  • týmový hráč
  • angličtina B2 (opravdu budeš mluvit)
  • excel (kontigenční tabulky a makra)

Benefity

  • možnost práce z domova
  • jazykové kurzy
  • příspěvěk na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • program podpory péče o děti
  • měsíční příspěvek na wellness a kulturu
  • bonusy a dárky za výročí ve firmě
  • ovoce na pracovišti
  • masáže

IT a telekomunikace | Konzultace | Konzultant | Aplikační | Sítě | IT Consultant