IT Administrátor

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-16-387953
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme IT administrátora se zkušenostmi se správou Windows serverů a virtualizaci ve VMware a základy správy Linuxů.

Co u nás budete dělat?

  • Pracovat na síťové virtualizaci
  • Spravovat doménovou politiku
  • Být podporou uživatelům firemní sítě
  • Komunikovat odděleními napříč společností
  • Pracovat na dalším rozvoji síťové infrastruktury
Požadavky

Co na tuto pozici požadujeme:

  • Dobrá znalost virtualizace ve VMware
  • Zkušenosti se správou O365 a AD v cloudu
  • Znalosti správy serverů a systémů v DMZ
  • Alespoň základní znalosti správy Linux serverů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění (Penzijní připojištění po roce a životní po pěti let zaměstnání)
  • 13. a 14. plat
  • Stravenkový paušál (120 Kč na den)
  • Týden dovolené navíc
  • Home Office
  • Masáže přímo ve firmě
  • Benefit plus
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 3 sick-days