Propojení...

iOS developer - bez AJ

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 13 dny
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-10-247322

Popis pozice

Jsi rád součástí menšího týmu? Užívání angličtiny na denní bázi není tvůj šálek kávy? A rád bys pracoval v centru Brna?

Aktuálně hledáme iOS vývojáře, který by ocenil právě tyto věci. Žádného "ninju", "guru" ani jinou zvířenu. Prostě developera s primárním zaměřením na vývoj v Objective-C

Společnosti se zabývá vývojem web. stránek, systémů a k tomu aplikací pro různé platformy.

Požadavky

Základem je
  • znalost Objective-C a Swift (výhodou), ideálně frameworku Pod
  • Zkušenost s webovými technologiemi HTML, CSS a JS - výhodou
  • Základní znalost siť. komunikace a REST
  • Být pohodový komunikativní člověk, který chce mít čas na svoji rodinu, ale občas s klukama zajde na pivko.

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • notebook, iPad a iPhone
  • možnost home-office

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | CSS | HTML | Javascript | PHP | Web | Programmer