INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Referenční číslo
4-18-383062
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY !!!

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničním zákazníkem
  • komunikace se zákaznickým a výrobním týmem
  • řešení reklamací
  • řízení interních a externích víceprací
  • podpora interní kvality při řešení interních reklamací a reklamací týkajících se dodavatele
  • spolupráce při sestavování FMEA
  • účast při auditech
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání obor strojírenství, elektro, řízení jakosti
  • zkušenosti z oblasti automotive výroby
  • komunikativní znalost německého jazyka je podmínkou
  • znalost metod kvality

(proces vzniku výrobků, FMEA, 8D, PPAP, vzorkovací postupy)

  • pokročilá znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. platy
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvěk na dopravu