Propojení...

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Lokalita Beroun
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244293

Popis pozice

Hledáte zajímavou a stabilní pozici? Máte technické vzdělání a rád(a) řešíte technické problémy? Jste komunikativní?

Pak hledáme právě Vás!

V současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Na této pozici budete:

  • v pravidelné komunikaci se zákazníky
  • řešit technické problémy a reklamace
  • spolupracovat s oddělením vývoje, kvality a výrobou
  • technickou podporou i pro obchodní tým

Požadavky

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • zkušenost na podobné pozici podmínkou
  • dobrá znalost Excelu podmínkou, SAP výhodou
  • komunikativní znalost Aj podmínkou
  • ochota příležitostně cestovat

Benefity

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Výroba a provoz | Engineering | Strojírenství | Průmysl | Výroba a průmysl | Inženýr | Výroba | TZB | Quality Manager