Propojení...

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-21-235111

Popis pozice

FMEA, APQP, PPAP... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality, komunikativní angličtinu nebo němčinu a poohlížíš se po nové příležitosti, měli bychom pro Tebe pozice

Tvojí náplně práce bude:

  • zodpovědnost za kvalitu expedovaných výrobků
  • spolupráce s výstupní kontrolou kvality ve výrobě
  • řešení reklamací od zákazníků
  • spolupráce na zákaznických auditech

Požadavky

Ideálně bys měl:
  • mít středoškolské vzdělání, vysokoškolské bude výhodou
  • dobře znát automobilový průmysl
  • znát normy ISO/TS 16949
  • mít praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • domluvit se anglicky, německy, případně francouzsky na bázi denní komunikace
  • velice dobře znát nástroje kvality (FMEA, APQP, PPAP aj.)
  • být držitelem certifikátu VDA 6.3
  • být ochoten cestovat

Benefity

Nabízíme Vám:
  • 13. plat
  • bonus na Vánoce a na dovolenou
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Strojírenství | Průmysl | Specialista | Inženýr | Automotive | Zákaznická | Strojní | Kvalita | Quality inspector