Propojení...

Inženýr síťové bezpečnosti (Junior)

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 16 hodinami
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-240087

Popis pozice

Globální IT firma hledá uchazeče se zaměřením na Síťovou bezpečnost / Network Security - ze znalostí firewallů of firem Checkpoint, Juniper, Cisco, Fortinet.

Nabízená pozice:

Inženýr síťové bezpečnosti / Network Security Engineer

Budete členem týmu pracujícím na projektech u zákazníka/nebo na interních projektech - návrh a instalace řešení síťové bezpečnosti.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Analýza existujícího řešení, fyzické topologie, logických spojení, apod.
  • Rozvoj řešení síťové bezpečnosti ve spolupráci s projektovým týmem
  • Tvorba návrhů
  • Zpracování technické dokumentace
  • Podpora a řešení bezpečnostních zařízení (firawally, VPN sítě, detekční systémy, apod.)
  • Testování řešení, atd.

Požadavky

  • Znalost angličtiny
  • Technické vzdělání (IT)
  • Komunikační dovednosti
  • 1-3+ let zkušeností se síťovou bezpečností (Checkpoint, Juniper, Cisco, Fortinet)
  • Znalost sítí – switche, dynamické routování a protokoly, ...
  • Znalosti šifrování a protokolů (IPSec, SSL VPN, TLS, IKE, IKEv2)
  • Aplikační protokoly (Load-balancing, WAF, IPS, IDS)
  • Ochota cestovat - služební cesty
  • Certifikáty jsou výhodou

Benefity

  • Dovolená 25 dní
  • Stravenky - 80 Kč
  • Cafeteria - 1000 Kč/měsíc a Penzijní připojištění (po 3 měs.)
  • Placené přesčasy
  • Školení, jazykové kurzy
  • atd.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Konzultace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Cisco | Operating system and network administrator