Propojení...

INŽENÝR| PŘEDSÉRIOVÁ KVALITA

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-30-238215

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti předsériové kvality? Umíte dobře anglicky nebo německy? Znáte nástroje a metody řízení kvality?

Pak se nám přihlašte na pozici

Vaší náplní práce bude:

  • příprava zákaznických auditů a kontrola provádění a účinnosti
  • spolupráce s technologem při zavádění změn výrobku a procesu, účastní se změnového řízení
  • odpovědnost za validaci, vzorkování se zákazníkem při změnách výrobku-procesu
  • odpovědnost za aktualizaci související dokumentace kvality po realizaci změny výrobku –procesu
  • odpovědnost za řádnou archivaci dokumentace se vztahem ke QMS a bezpečnosti výrobku, pro projekty ve své kompetenci
  • odpovědnost za obsah spisu PPQA projektu podle směrnice společnosti
  • spolupráce na definování zvláštních znaků výrobku-procesu (bezpečnostní a funkční)
  • kooperace v rámci vývojového týmu na FMEA procesu
  • odpovědnost za vypracování kontrolního plánu prototypů, předsérie a série v souladu s požadavky zákazníka
  • odpovědnost za vypracování kontrolních směrnic pro oddělení výroby
  • definice požadavků na vzhled dílu a katalog vad
  • odpovědnost za audit výrobku
  • odpovědnost s vedoucím projektu za uvolnění projektu do série zákazníkem
  • zaškolení pracovníků výroby z hlediska kvality a předání dokumentace k projektu osobě odpovědné za sériovou kvalitu

Požadavky

Ideálně bys měl:
  • mít středoškolské vzdělání technického směru, vysokoškolské bude výhodou
  • dobře znát automobilový průmysl
  • znát normy ISO/TS 16949
  • mít praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • domluvit se anglicky nebo německy na bázi denní komunikace
  • velice dobře znát nástroje kvality (FMEA, APQP, PPAP aj.)
  • být držitelem certifikátu VDA 6.3
  • být ochoten cestovat

Benefity

Nabízíme Vám:
  • 13. plat
  • bonus na Vánoce a na dovolenou
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Inženýr | 8D | 5S | FMEA | ISO 14001 | ISO 9001 | Quality inspector