Propojení...

INŽENÝR KVALITY - výrobní firma s AJ

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-30-229896

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti kvality, jste technik a praktik a mluvíte anglicky? Jestli ANO, tak je to šance pro Vás!

Náplň práce:

  • koordinace a řešení interních problémů kvality
  • zodpovědnost za kvalitu (vývoj/seriová výroba)
  • analýzy
  • řešení problému kvality ve výrobním procesu

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti kvality z výrobní firmy
  • znalost metod, nástrojů pro řízení kvality
  • velmi dobrá AJ

Benefity

  • pružnou pracovní dobu
  • pět týdnů dovolené
  • zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru (cafeteria)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Inženýr | Automotive | APQP | Kvalita | Mechanical engineering technician