Propojení...

INŽENÝR KVALITY V AUTOMOTIVE | UHERSKOHRADIŠŤSKO

Lokalita Uherské Hradiště
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Kunčar Jakub
Referenční číslo 10-30-237947

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici INŽENÝR KVALITY.

Náplní Vaší práce bude:

  • Vyřizování případných reklamací
  • Analýza a projednávání požadavků zákazníka
  • Provádění interních a externích auditů
  • Implementace nových systémů jakosti
  • Zvyšování kvality výroby
  • Komunikace s dodavateli a odběrateli
  • Reportování manažerovi kvality

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni minimálně B1
  • Zkušenosti z pozice inženýra kvality v automotive
  • Znalost ISO TS 16949
  • Znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D-reporty, Ishikawa, PPAP, SPC)

Benefity

  • 13. plat
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost vzdělávání a dalšího odborného růstu
  • Jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Průmysl | Inženýr | Technik | 8D | 5S | APQP | Audit | ISO 9001 | ISO 14001 | Kaizen | Kanban | LEAN | Metrologie | PPAP | Six Sigma | FMEA | Quality inspector