Propojení...

INŽENÝR KVALITY s AJ, Písecko

Lokalita Písek
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 13 dny
Kontaktní osoba Kovářová Hana
Referenční číslo 7-30-247130

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost se závodem na Písecku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr kvality.

Vaším úkolem bude:

  • péče o zákazníky, plánování a realizace setkání se zákazníky
  • spoluúčast při řešení a odstraňování chyb a analýza slabých míst
  • zpracování zákaznických reklamací 8D metoda
  • spoluúčast při FMEA a vyhodnocování kvality (QB)

Požadavky

  • VŠ/SŠ technického směru (strojní, elektro)
  • aktivní znalost AJ
  • zkušenosti v oblasti kvality podmínkou
  • schopnost pracovat v týmu, samostatnost

Benefity

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Technik | Specialista | Inženýr | Kvalita | Quality inspector