INŽENÝR KVALITY s AJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
11-18-386309-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Kvalita v automotive je Váš obor? Domluvíte se anglicky a chcete se posunout ve své praxi dále? Hledáme nového kolegu na pozici:

Pracovní náplň:

  • aktivní komunikace se zákazníky v rámci reklamací
  • spolupráce při náběhu nových projektů
  • vytváření procesní dokumentace kvality
  • provádění analýz vadných výrobků a koordinace nápravného opatření
  • školení pracovníků výroby v oblasti kvality
  • vzorkování nových výrobků dle PPAP, VDA,8D, FMEA, G8D
  • provádění interních auditů procesu
  • práce se zákaznickými portály
  • vytváření kontrolních plánů
Požadavky
  • min. SŠ technického směru
  • zkušenosti z výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu aspoň 3 roky
  • zkušeností se systémem kvality IATF 16949
  • certifikát interního auditora výhodou
  • znalost Palstat výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • ochota cestovat v rámci zemí EU
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění