INŽENÝR KVALITY | AUTOMOTIVE | AJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-394487
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti automotive. Hledáme uchazeče na pozici:

INŽENÝR KVALITY | AUTOMOTIVE

Váš úkol bude:

  • řízení kvality a projektů v automobilovém průmyslu pro různé klienty
  • příprava a správa dokumentů pro řízení kvality, jejich aplikace ve výrobním procesu
  • příprava a realizace auditů / certifikací, implementace nápravných opatření
  • řízení kvality jak v sériové výrobě, tak i náběh nových projektů (PPAP, sampling, apod.)
  • kontakt se zahraničními zákazníky, řešení jejich reklamací
  • komunikace s německy hovořícími zákazníky v rámci témat kvality
Požadavky
  • vzdělání ideálně technického zaměření nebo v oblasti kvality
  • znalost angličtiny nebo němčiny
  • praxe v oblasti kvality (automotive oblast je výhodou)
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office)
Benefity
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou