INŽENÝR KVALITY | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-18-390005
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho týmu přijememe kolegu na pozici Inženýr kvality.

Jaká je pracovní náplň Inženýra kvality?

  • Zodpovědnost za zajištění kvality v rámci svěřeného projektu
  • Vzorkování dodavatelských dílů (PPAP, VDA 2)
  • Tvorba a správa dodavatelských reklamací (8D report)
  • Procesní audity u dodavatelů a v interním výrobním procesu (VDA 6.3)
  • Tvorba a udržování dokumentace (kontrolní plán, procesní FMEA)
  • Analýza dat z interního procesu (Pareto, SPC, Ishikawa, 5 Why, FTA)
  • Zavádění nápravných opatření a sledování v rámci akčního plánu
  • Po zapracování: Správa zákaznických portálů, řešení zákaznických reklamací, přímá komunikace se zákazníkem
Požadavky

Jaké máme požadky na Inženýra kvality?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici v automotive min. 2 roky
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Znalost nástrojů kvality (8D report, Ishikawa, 5 Why, Pareto, PPAP)
  • VDA 6.3. (osvědčení auditora výhodou)
  • MS office
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • 5. týdnů dovolené po odpracování 12 kalendářních měsíců
  • Stravenky v hodnotě 110,- Kč (stravenková karta)
  • volnočasové poukázky 3.000, - Kč/rok (benefitní karta)
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 500,- Kč (po zkušební době)
  • 2 dny zdravotního volna (sickdays) ročně
  • vitamínový balíček
  • práci na dobu neurčitou
  • možnost osobnostního rozvoje a případně i kariérního postupu