Propojení...

INŽENÝR KVALITY

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-228919

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici INŽENÝR KVALITY.

Náplň práce:

  • dozor nad kvalitou v procesu vývoje produktu
  • vyřizování reklamací dodavatelů
  • zpracovávání týdenních a měsíčních zpráv a reportů z kvality
  • analyzování prototypové a předsériové výrobky
  • tvorba DFMEA, PFMEA
  • účast na procesech trvalého zlepšování
  • účast na PPAP
  • řešené reklamací zákazníků

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe z automobilového průmyslu na stejné nebo obdobné pozici nutností
  • znalost nástrojů kvality v automobilovém průmyslu
  • znalost TS 16949 nutností
  • znalost APQP, 8D, 5P
  • schopnost analytického řešení problémů
  • schopnost práce v týmu a loajalita

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Průmysl | Technik | Inženýr | ISO/TS 16949 | Kvalita | Quality inspector