Propojení...

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Lokalita Beroun
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244292

Popis pozice

Staňte se osobou zodpovědnou za kvalitu dovavatelů ve střední a východní Evropě!

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti chladírenské techniky hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Výběr vhodných dodavatelů v rámci střední a východní Evropy
  • Provádění auditů u dodavatelů
  • Provádění analýz, zjištování spokojenosti u zákazníka, hodnocení dodavatelské kvality
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce na neustálém zlepšování s dodavateli

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dlouholeté zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality ve výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost AJ, francouzština/italština výhodou
  • Ochota cestovat
  • Znalost výrobních procesů a technologií
  • Komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti na výborné úrovni

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Elektronika | Manažer | Kvalita | Dodavatelská | Quality Manager