Propojení...

Interní školitel - Sales

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 7 minutami
Kontaktní osoba Bartoš Filip
Referenční číslo 19-13-241890

Popis pozice

Požadavky

Benefity

  • roční bonus (13. plat, platba v prosinci)
  • 0,6x platu jako jednoroční náhrada na dovolenou (platba v červnu)
  • meziroční nárůst platů dle situace na trhu a výsledků firmy i jedince
  • nemají další fin. bonusy
  • 28 dnů dovolené
  • 4 sick-days
  • 5 000,- Kč ve voucherech
  • kompenzace v nemoci do 43 dnů ročně až do výše 70% mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění (3 %)
  • životní a úrazové pojištění 24hod denně
  • zdravotní péče pro zaměstnance, pro jejich rodiny výrazně zvýhodněné
  • vzdělávání a školení
  • zajištěné stravování - částečně hrazené
  • možnost kariérního postupu a profesního růstu
  • na některých pozicích (nevýrobních) flexibil.prac.doba
  • roční bonusy a auta pouze pro top management

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing