Propojení...

INTERNÍ RECRUITER! TOP společnost!

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-240161

Popis pozice

Baví Vás RECRUITMENT a už min. 3 roky se v této oblasti pohybujete-

Rádi byste si však rozšířili obzory v rámci TOP mezinárodní společnosti, kde byste měli možnost využívat ANGLIČTINU na denní bázi i v rámci mezinárodního kolektivu-

Jste kreativní, přicházíte s novými nápady a rádi byste je aplikovali ve své práci-

Na sociálních sítích máte přehled a umíte je efektivně využívat-

Pokud byste se rádi o nabídce dozvěděli více, neváhejte nám zaslat vaše anglické CV a my Vám prozradíme více...:)

Náplň práce:

  • kompletní zajištění náboru (fulll cycle recruitment)
  • spolupráce na rozvíjení nových firemních strategií
  • sledování nových trendů a jejich aplikace
  • velice úzká spolupráce s "Hiring managers" a ostatními členy týmu
  • práce se soc. sítěmi
  • administrativa s tím spojená- tomu se nevyhnete nikde;)

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha

Požadavky

  • zkušenost s "RECRUITMENTEM" min. 3 roky
  • SUPER ANGLIČTINA!!! interní jazyk společnosti!!! FRANCOUZŠTINA/ NĚMČINA velkou výhodou!
  • Znalost a efektivní využití soc. sítí
  • "DRIVE" a motivace
  • zaměření na výsledek a zároveň týmový duch

Benefity

  • zázemí mezinárodní úspěšné společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí mezinárodní a stabilní společnosti
  • příjemná atmosféra a moderní prostředí
  • a další...

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Specialista | Obecný | Recruitment | Specializovaný | Training | Recruiter